Ki is Jehova Isten? – A genezis helyett génezés – Golenya Ágnes, Jakab István
Directors
Amikor a Mózes nevű főpap kivezetett egy népcsoportot Egyiptom földjéről, még ismeretlen fogalom volt az a szó, hogy zsidó… Negyven év bolyongás után került elő Mózes népével s akkor már egy teljes egészében mentálisan, genetikailag átalakított népcsoport érkezett vele a Kánaán földjére. Mi történt ebben a negyven évben?
Istennek egy ősnépe volt, s ez az ősnép a szeretetben, békében, boldogságban terelte nyájait, nem volt mérges kígyó földjein, növényei táplálták a testet, a Természet pedig barátja és nem ellensége volt az embernek. A mai világ, amit kialakítottunk kivetülése mindennek, amit tettünk az elmúlt párezer évben a Földanyával. Ezt a módosított génezést kellene valahogy helyrehozni, hogy egy átprogramozott népcsoportot is visszavezessünk az ősi hagyományokba, melyeknek a szeretet és a béke az alapja és nem pedig a megosztás, hatalmaskodás, gyűlölködés.




![Magán: [ID: 9G-OLf8bsRM] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2025/10/magan-id-9g-olf8bsrm-youtube-aut-360x270.jpg)
![Magán: [ID: o_ZKXnNzWbU] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2025/08/magan-id-ozkxnnzwbu-youtube-auto-360x270.jpg)
![Magán: [ID: bOppvXuPquI] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2025/06/magan-id-boppvxupqui-youtube-aut-360x270.jpg)
![Magán: [ID: dXb8NNhaFFw] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2025/05/magan-id-dxb8nnhaffw-youtube-aut-360x270.jpg)
![Magán: [ID: e4Y5TEDWzes] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2025/01/magan-id-e4y5tedwzes-youtube-aut-360x270.jpg)
![Magán: [ID: io8PBZalf3A] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2024/11/magan-id-io8pbzalf3a-youtube-aut-360x270.jpg)
![Magán: [ID: UFFYopIDSo4] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2024/04/magan-id-uffyopidso4-youtube-aut-360x270.jpg)
![Magán: [ID: idG0br1cEAg] Youtube Automatic](https://vntv.hu/wp-content/uploads/2023/08/magan-id-idg0br1ceag-youtube-aut-360x270.jpg)